gospodarstwa agroturystyczne ziemi tarnowskiej agroturystyka okolice jasła argoturystyka czermna podkarpacie agro turystyka czremna szerzyny noclegi liwocz brzanka gospodarstwo agroturystyczne pogórze ciężkowickie

Nasza oferta dla Państwa


Dom to typowa dla tego regionu tradycyjna chata typu pogórzańskiego - drewniana, w konstrukcji zrębowej z licowaniem z desek i charakterystycznym wysuniętym gankiem.

Wnętrze zawiera 2 pokoje, w których swobodnie zmieści się sześcioosobowa rodzina. Do dyspozycji jest łazienka i kuchnia ze wszystkimi niezbędnymi urządzeniami i sprzętami. Nie oferujemy luksusów. Wyposażenie jest oryginalne, typowe dla żywego do niedawna, wiejskiego domu. U nas słowo "agroturystyka" jest najbliżej swojego ducha. Jeśli chcesz poczuć prawdziwe, sielskie klimaty - będziesz u siebie.

Nieograniczona przestrzeń, zieleń, cisza, śpiew ptaków, szum strumienia to doskonałe tło zarówno dla kochających spokój i przyrodę, jak i aktywnych wędrowców. Jest miejsce na samochód, namiot(y), ognisko i grilla. Będzie nam miło także gościć Państwa domowe zwierzątka.

Jeśli smak wsi kojarzy Wam się z domowym chlebem, mlekiem prosto od krowy i swojskimi wędlinami - tutaj zaspokoicie swoje pragnienia najlepiej. W sezonie lasy obfitują we wszelkie owoce runa leśnego.

Cenę za pobyt uzgodniamy indywidualnie w zależności od ilości osób i czasu pobytu.

Zapraszamy serdecznie!
Halina i Mieczysław Dudkowie